Jak regulować Panią Szyszkę na kratce samochodowej?

W prosty sposób: rozsuwając lub zsuwając – gumki w podstawie Pani Szyszki™.

Dlaczego mam używać kropelek, a nie wykorzystać butelki np z drewnianą zakrętką i nie zakrapiać przed każdą podróżą?

Ponieważ tak jest zdrowiej i bezpieczniej. Wyjaśniam: olejki eteryczne nie lubią światła w wysokiej temperatury – należy je przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, a samochód pozostawiony z buteleczką na słońcu sprawia, że bardzo szybko niszczymy wszelkie dobre właściwości olejku eterycznego. Drugi argument to wisząca butelka na lusterku lub nawiewie, nie dość, że zakłóca pole widzenia to jeszcze irytująco może stukać i jest w zasięgu dzieci.

Czy Pani Szyszka to zapach samochodowy?

Tak też to rozwiązanie można określić. Pani Szyszka należy do kategorii: zapachy samochodowe, czy chemia samochodowa, jednak różnica pomiędzy standardowym zapachem samochodowym a Panią Szyszką jest ogromna. Sam nośnik, czyli Pani Szyszka jest naturalna, ekologiczna, prawdziwa. Dedykowane olejki eteryczne podobnie - naturalne, nierozcieńczone, bez sztucznych dodatków, czy chemii właśnie. Dzięki temu Pani Szyszka działa pro zdrowotnie, wspiera odporność, oczyszcza atmosferę, a standardowe zapachy samochodowe - nie.

Dlaczego na buteleczce Pani Szyszki są piktogramy skoro to naturalne produkty?

Ponieważ olejki eteryczne to NATURALNE substancje chemiczne biologicznie czynne i tego wymaga prawo. Na każdym olejku eterycznym – jeśli chcemy być uczciwi i dbać o bezpieczeństwo naszych klientów – powinny być piktogramy! Na każdej karcie charakterystyki olejku eterycznego są, a na wielu opakowaniach końcowych ich nie ma. Dlaczego? Czy to oznacza, że te bez piktogramów są bardziej bezpieczne? NIE! Ich niewłaściwe użycie powoduje zagrożenia, przed którymi ostrzegają piktogramy.

Dlaczego dawkowanie Pani Szyszki to 2 do 5 kropelek?

Ponieważ nasze olejki eteryczne są nierozcieńczone, bardzo wydajne, a skuteczna aromaterapia to odpowiedni poziom inhalacji, zawartości substancji w otoczeniu.

Czy mieszanki Pani Szyszka działają odstraszająco na owady?

Pani Szyszka Podróż, Ochrona i Zatoki - tak, sprawiają, że muchy czy komary omijają tak pachnące wnętrze pojazdu.

Czy na Pani Szyszce można zmieniać zapachy?

TAK pod warunkiem, że używasz dedykowanych olejków eterycznych. Po 2-5 dniach – większość olejków eterycznych skutecznie się ulatnia, są oczywiście wyjątki, które pachną dłużej np. paczuli, ylang ylang… Ogromną zaletą Pani Szyszki™ jest jej możliwość zmiany zapachu i zdolność “czyszczenia się” ze starych. Dzięki temu jest bardzo ekologiczna, bezpieczna i właściwie traktowana będzie Cię wspierać przez długi czas.

Jaka jest trwałość mieszanek olejków eterycznych?

Na Pani Szyszce™ od 1 do 5 dni, w zależności od temperatury, wilgotności i światła. Generalnie – odpowiednio przechowywane olejki eteryczne (ciemne i chłodne miejsce) zachowują swoje właściwości około 2 lata. Są również wyjątki – bywają olejki, które jak wino im starsze tym lepsze.

Jaka jest trwałość Pani Szyszki™?

Używana zgodnie z instrukcją posłuży wiele lat.

Co się stanie jak mieszanka olejków eterycznych Pani Szyszki™ kapnie na rękę lub deskę rozdzielczą?

Może powstać zaczerwienienie i/lub pieczenie u osób z bardzo wrażliwą skórą. Rękę należy wytrzeć chusteczką, a najlepiej umyć dokładnie umyć pod bieżącą wodą lub wykorzystać płyn do dezynfekcji rąk na bazie spirytusu (obecnie szeroko dostępny). Desce rozdzielczą wytrzeć wilgotną chusteczką lub szmatką do sucha.

Na jak długo wystarczają mieszanki olejków eterycznych Pani Szyszki™?

Jedna buteleczka 10ml to ok. 250 kropelek; jednorazowo używać należy od 2 do 5 kropelek to nawet 3 miesiące codziennie świeżych i naturalnych aplikacji oraz inhalacji.

Jak najlepiej przechowywać mieszanki Pani Szyszki™?

Jeśli w samochodzie to w największym schowku – zazwyczaj przed pasażerem – tam jest ciemno i chłodniej niż w aucie, jeśli mieszanki chcesz używać w pracy lub w domu – to w torbie, torebce – generalnie w ciemnym i chłodnym miejscu.

Czy Pani Szyszka™ pasuje do wszystkich modeli samochodów?

Generalnie tak i w zdecydowanej większości w wersji poziomej (kratka pozioma). Zdarzają się przypadki szczególne jak np. Audi A8 czy starsze modele Jaguara XF – w tego typu pojazdach Pani Szyszka™ pasuje, ale trzeba pamiętać o jej wyjęciu zanim zamkną się kratki wentylacji lub zamocować ją w innym miejscu np. nieużywanym pasie bezpieczeństwa.

Czy mieszanki do inhalacji Pani Szyszka są tylko do samochodów?

Nie – znakomicie się sprawdzą również w domu i w pracy. Można ich użyć z Panią Szyszką™, kładąc np. na biurku w miejscu pracy lub zawiesić na zasłonach w domu. Można ich również używać w dostępnych na rynku dyfuzorach lub kominkach zapachowych.

Co to znaczy dobra atmosfera w samochodzie?

Oczywiście w tym przypadku chodzi o zapach – naturalny, wspierający zdrowie, kondycję, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas podróży z Panią Szyszką :-)

Czym jest atmosfera w samochodzie?

Jaki na Ciebie – kierowcę lub Twoich pasażerów ma wpływ? Atmosfera w samochodzie może być ciężka, nieznośna, irytująca, doprowadzająca do szału, nużąca… albo wesoła, energetyzująca, pobudzająca, przyjemna, odświeżająca… A jej źródła to towarzystwo i jego zachowanie, nasze relacje z pasażerami, dźwięki, które nas otaczają i… zapach – czyli jedyna rzecz, przed którą bardzo trudno się ukryć ponieważ oddychamy, a „zapach jest bratem oddechu” [Pachnidło, P Suskind]. Od reszty – pasażerów, dźwięków – stosunkowo łatwo jest się odizolować.